göğüs büyütücü krem

Göğüs büyüten hap silikona rakip
Estetik ameliyattan çekinen ya da maddi imkanı olmayan kadınlar bu hapı kurtarıcı olarak görüyor. 3 ay kullanıldığında göğsü bir beden büyütüp sıkılaştırdığı ileri sürülen hapın daha çok Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Karadeniz kadınının ilgi gösterdiği hapı geçen yıl 120 bin kutu sattıklarını söyleyen ithalatçı firma, hapı kullanan ve sonuçlarından memnun kalan kadınlar başkalarına tavsiyede bulunduğu için rakamların son iki yılda daha da arttığını söyledi. Göğüs büyüten hapı “Sihirli” olarak tanımlayan Türkiyenin ileri gelen eczacıları şunları söyledi: “Hapın içinde bulunan şevket otu, karahindiba, hayıt, kava kava, melet otu ve beşparmak otları yüzyıllardan beri bilinen ve kullanılan bitkiler. Bu bitkiler sayesinde hormonlar dengeleniyor, kan dolaşımı artıyor ve göğüs kasları güçleniyor ve bir beden büyüyor. Ürünün hiçbir yan etkisi yok. Sabah akşam 3 ay kullanıldığında sonuç alınıyor.”

Göğüs büyüten hap Türkiye’de !
Küçük ve sarkık göğüslü hanımlar artık tabletle istediği ölçüye sahip olabilecek
Araştırmalara göre kadınlar, en çok göğüsleriyle ilgileniyor ve büyük bölümü, küçük veya sarkık olmasından şikayetçi. Bu yüzden de bıçak altına yatıp silikon taktırıyor. Ancak şimdi Amerika'da katkı maddesi kullanılmadan sadece bitkisel ürünlerden elde edilen ve göğüsleri büyütüp dikleştiren haplar geliştirildi.

Kaynak : Haber3.Com - 28 Haziran 2006


Türk kadını en çok göğüs büyütme ameliyatı yaptırıyor
En çok yapılan estetik ameliyatlardan biri olan silikon tarihe karışıyor.
Bahar aylarında ince giysilere dönülmesiyle birlikte, meme estetiği için başvuruların arttığını açıklayan uzmanlar, yaz aylarının sıcaklar sebebiyle operasyona uygun olmadığını söylüyor. Türk kadınlarının en sık başvurusu ise, göğüs büyütme ameliyatlarına oluyor


Kaynak : SABAH - 19 Nisan 2005

Hayalinizdeki dekolte için göğüs dışarı
Dekolte ve göğüs cildinin gerginliği, çoğunlukla göğsü çevreleyen derinin yapısına bağlıdır. Ve buradaki derinin kalitesi değiştirilebilir. Çünkü göğüs kremleri elastikiyeti düzeltir, güzellik uygulamaları bağ dokusunu güçlendirir, gündelik küçük değişiklikler kırışıklıkların ya da erken yaşlanmanın önüne geçebilir. Bunun için aklınızda bulundurmanız gereken bazı ipuçları, ihmal etmemeniz gereken basit uygulamalar var.

Kaynak : HÜRRİYET - 13.11.2009
EN GÜZEL GÖĞÜSLER ONUN
Seksi şarkıcı göğüs farkı ile birinci. İNGİLİZ The Sun Gazetesi’nin okuyucuları ile yaptığı oylamaya göre, en güzel göğüsler İngiliz şarkıcı, dansçı ve moda tasarımcısı Cheryl Cole’a ait. Onu şarkıcı Katy Perry ve model Kelly Brook, ardından da yine şarkıcı olan Dannii Minogue takip ediyor. Gazeteye göre, erkekler küçük, doğal ve diri göğüsleri, büyük ve estetikli göğüslere tercih ediyor.

Kaynak : HABERTÜRK - 12 Şubat 2010